Pomadki całkowicie naturalne – zadbaj o usta bez trującej chemii

Jesień i zima to czas, kiedy nasze usta dużo bardziej narażone są na zmienne i niekorzystne dla nich warunki atmosferyczne. Chłód, wilgoć, wiatr, mróz w połączeniu z tendencją do „oblizywania” ust powoduje częste pękanie delikatnej skóry ust, podrażnienie a nawet drobne ranki co oczywiście powoduje duży dyskomfort. Sposobem na zapobieganie takim problemom jest stosowanie preparatów ochronnych. I tu zaczyna się dylemat co wybrać? Pomadka ochronna jak sama nazwa wskazuje powinna chronić usta.

Na co zwrócić szczególną uwagę aby dbać o dobrą kondycję ust:

  1. W okresie jesienno-zimowym należy wybierać pomadki nie zawierające w składzie wody.
  2. Cennym jest, gdy pomadka zawiera składniki, które mają właściwości bakteriostatyczne i łagodzące.
  3. Warto wybrać pomadkę, która pozostawia na ustach barierę ochronną, nieco tłusty film, który wchłania się stopniowo zabezpieczając usta na dłużej.
  4. Najważniejszy element układanki sukcesu to naprawdę naturalny skład.
  5. Główne zadanie pomadki ochronnej: pomagać nie szkodzić.

Pomadki ochronne NaturBonum spełniają te wszystkie pięć kryteriów. Stworzone są wg specjalnie przygotowanej receptury tylko z naturalnych produktów. Wytwarzane są na bazie oliwy z oliwek i masła shea z dużą dawką wosku pszczelego o właściwościach bakteriostatycznych. Dzięki temu tworzą na ustach filtr ochronny. Długo się wchłaniają i głęboko wnikają w skórę ust.

Pomadka regeneruje popękane, podrażnione usta, łagodzi „zajady” w kącikach ust, pięknie ujędrnia i odżywia i jest w 100% naturalna. Ponadto pomadka ochronna NaturBonum została przebadana dermatologicznie i jest bezpieczna w stosowaniu. Dlatego też jeżeli zdarzy Ci się „oblizać” usta to, nie zjesz tym samym przysłowiowej „Tablicy Mendelejewa” dostępnej w tak wielu „naturalnych kosmetykach”… Warto również podkreślić że pomadki NaturBonum spełniają powyższe kryteria na 5+ ponieważ tworzone są z pasją, własnoręcznie i z miłością do natury.

Zatem pomadki ochronne do ust NaturBonum polecają się do pielęgnacji i ochrony Waszych ust w okresie jesienno-zimowym