“Słodkie Pomarańcze” czyli naturalne świece sojowe z nutą słodkich pomarańczy, wanilii i cynamonu od NaturBonum

Ze świąteczną radością prezentujemy nasze nowe 100% naturalne świece sojowe, które już dziś wprowadzą do waszych domów odrobinę świątecznego nastroju.

Słodkie pomarańcze zamknęliśmy w trzech rodzajach opakowań. Dzięki temu z łatwością dobierzesz świecę odpowiednią do Twojego wnętrza i nastroju.

Dostępne są w eleganckich słoikach z ozdobnego matowego szkła w kolorze białym lub czarnym, z designerskim bambusowym wieczkiem.

W matowych, stalowych puszkach w kolorze złotym oraz czarnym.

Nie zabrakło również naszych uniwersalnych słoiczków ze stalowymi złotymi nakrętkami, z których światło wydobywa się najmocniej.

Naturalne świece sojowe z nutą pomarańczy, wanilii oraz cynamonu, w eleganckim designerskim pojemniku z grubego matowego szkła, w kolorze białym lub czarnym. Ta świeca sojowa NaturBonum to kompozycja wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych z pomarańczy, mandarynki, wanilii i cynamonu zamknięta w szklanym słoiku z pokrywką. Słodkie pomarańcze dla rozluźnienia, relaksu poprawy nastroju i poczucia szczęścia.

Nasze świece sojowe wykonywane są ręcznie, tylko i wyłącznie z wysokiej jakości surowców. Naturalna świeca z wosku sojowego, który jest biodegradowalny, wegański, nie zawiera barwników ani sztucznych dodatków. Podczas spalania nie wytwarza szkodliwych toksyn zatem świeca z wosku sojowego jest wspaniałą i bezpieczną alternatywą dla powszechnych świec parafinowych.

Przepiękny zapach oraz cudowne właściwości kojące świecy uzyskujemy poprzez kompozycję z naturalnych olejków eterycznych, które posiadają certyfikaty i są bezpieczne.

Knot w świecy jest bawełniany z domieszką nitek papierowych a całość znajduje się w eleganckim słoiku z matowego szkła z ozdobną bambusową pokrywką. Wszystko eko, naturalne oraz dobre dla ciała i ducha.

Świece sojowe „Słodkie Pomarańcze” to relaksująca kompozycja zapachowa, która łączy orzeźwiający zapach pomarańczy i mandarynki otulony przyjemną nutą wanilii i cynamonu. Wprowadza przyjemny nastrój ciepłym światłem.

Olejek pomarańczowy i mandarynkowy –  wspomaga relaksację i redukcję stresu. Jego aromat działa kojąco na układ nerwowy, co może przyczynić się do zmniejszenia napięcia i stresu. Może być stosowany przed snem, ponieważ jego relaksujący aromat może pomóc w uspokojeniu zmysłów i poprawie jakości snu. Działa także stymulująco na umysł, pomagając w poprawie koncentracji i ogólnej sprawności umysłowej.

Olejek waniliowy – wanilia ma charakterystyczny aromat, który może być przyjemny dla zmysłów, wpływając na pozytywne doznania i wywołując uczucie komfortu. Może pomóc w relaksacji i redukcji stresu. Aromaterapia z użyciem olejku waniliowego może przyczynić się do stworzenia przyjemnej atmosfery relaksacyjnej.

Olejek cynamonowy – stymuluje umysł, poprawiając koncentrację i ogólną sprawność umysłową. Posiada właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antywirusowe, oczyszcza powietrze, pomaga w łagodzeniu objawów przeziębienia, takich jak zatkanie nosa czy kaszel. Ciepły aromat cynamonu może pomóc w stymulacji krążenia krwi, co jest korzystne dla ogólnego stanu zdrowia.

Sposób użycia: świece należy umieścić z daleka od materiałów łatwopalnych, po zapaleniu knota nie pozostawiać świecy bez nadzoru. Aby zapewnić równomierne spalanie i topnienie wosku nie należy przechylać świecy podczas palenia. Przed każdym paleniem można przyciąć knot do wysokości ok 5mm w celu uzyskania ładniejszego płomienia i równomiernego spalania. Po zakończeniu palenia nałożyć pokrywkę.


Opublikowano

w